Ogłoszenie:

Internetowy sklep elektryczny - ABCelektro

dodano: 2020.02.18 ważne do: 2020.05.18 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu znaleźć można kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl zapewniamy specjalistyczne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Nasi profesjonaliści służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta charakteryzuje się dużą dostępnością oferowanych produktów, szybką realizacją zamówienia i możliwością negocjowania cen.
Kontakt
ABCelektro
ul. Obłaczkowo 144a, 62-300 Września ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama